• https://www.facebook.com/%C3%87erkes-Haklari-Inisiyatifi-1720870914808523/
  • https://twitter.com/CerkesHaklari
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret946828
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.856628.9723
Euro31.591731.7183
Semerkew

Çoğulcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Kenan Kaplan, Erdoğan ve Davutoğlu’na birer kutlama mesajı gönderdi.

Çoğulcu Demokrasi Partisi (ÇDP) 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılan seçimleri kazanarak Türkiye Cuumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı olan Recep Tayip Erdoğan ve yerine AK parti Genel Başkanlığı’na seçilen ve bilahare Başbakanlık görevini üstlenen Ahmet Davutoğlu’na birer kutlama mesajı gönderdi.

ÇDP Genel Başkanı Kenan Kaplan imzasını taşıyan mesajlarda şu ifadelere yer verildi:

 

Sayın:

AHMET DAVUTOĞLU

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı

ANKARA

 

AK Parti Genel Başkanlığı’na seçilmenizi ve Başbakanlık görevine atanmanızı tebrik ediyor, ülkemiz ve zatınız için hayırlı olmasını diliyorum.

Görevde olacağınız süre içinde, ülkemizin bağımsızlığını güçlendireceğinize, refahını artıracağınıza, adaleti hakim kılacağınıza, mevcut çoğunlukçu demokrasiyi çoğulculuğa evrilteceğinize inanıyor; bu bağlamda, partimizin de üzerinde hassasiyetle durduğu tüm dil ve kültür gruplarının varlıklarını devam ettirebilecekleri vasatın sağlanması yolunda öncelik vereceğiniz icraatları sabırsızlıkla beklediğimizi ifade etmek istiyorum.

Tüm parti mensuplarımız adına çalışmalarınızda başarılar diler, saygılar sunarım. 

   Kenan Kaplan

   Çoğulcu Demokrasi Partisi

   Genel Başkanı 

 

 


Sayın:

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı

 ANKARA

 

10 Ağustos 2014 seçimlerinde millet iradesinin uhdenize tevdi ettiği Cumhurbaşkanlığı görevinin, ülkemize ve zatınıza hayırlı olmasını diliyor, tebriklerimi sunuyorum.

Görevde bulunduğunuz sürece, ülkemizin bağımsızlığını güçlendireceğinize, uluslararası saygınlığını artıracağınıza, demokrasimizin çoğulculuğa evrilmesi için öncülük yapacağınıza inanıyor; bu bağlamda, partimizin de üzerinde hassasiyetle durduğu tüm dil ve kültür gruplarına varlıklarını devam ettirebilecekleri vasatın sağlanması yolunda başbakanlığınız döneminde başlattığınız demokratik açılım çalışmalarının takipçisi olacağınıza inanıyoruz.

Tüm parti mensuplarımız adına çalışmalarınızda başarılar diliyor, saygılarımı sunuyorum.  

   Kenan Kaplan

   Çoğulcu Demokrasi Partisi

   Genel Başkanı    

 

1387 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
adigebze I-II
Nükte!

KISSADAN HİSSE

-Moğollar Buhara’yı kuşattıklarında, uzun süre şehri teslim alamadılar. Cengiz Han Buhara halkına bir haber gönderdi: Silahlarını bırakıp bize teslim olanlar güven içinde olacaklar, ama bize direnenlere asla eman vermeyeceğiz.

-Müslümanlar İki gurup oldu: Bir gurup; asla teslim olmayalım, ölürsek şehit, kalırsak Gazi olur, Şeref’imizle yaşarız dediler. Öbür gurup ise; kan dökülmesine sebep olmayalım, sulh iyidir, hem silah, hem de sayı olarak onlardan azız, gücümüz onlara yetmez, dediler ve teslim oldular.

-Cengiz Han, silah bırakanlara; teslim olmayanlara karşı bize yardımcı olun, galib geldiğimizde şehrin yönetimini size bırakalım dedi. Böylece İki müslüman gurup savaşmaya başladılar. Moğollar’ın da yardımı ile, teslim olanlar galib geldi. Savaştan sonra Cengiz Han teslim olanların silahlarının alınmasını ve kafalarının kesilmesini emretti. Sonra meşhur sözünü söyledi: “Eğer güvenilir olsalardı, bizim için kardeşleri ile savaşmazlardı. Kardeşlerine bunu yapanlar, yarın da bize yapar.”

 

Site İçi Arama

 

Google Site

 

Üyelik Girişi